Këtë të shtunë në Review, Lumi B dhe Bardool- Shpalosin të pathënat për reperët shqiptar

Këtë të shtunë në Review, Lumi B dhe Bardool- Shpalosin të pathënat për reperët shqiptar

Emisioni Review si çdo të shtunë do jetë më ndryshe se sa herëve të tjera.

Ndonëse nuk e kemi parë që një kohë në skenë, tashmë reperi Bardool do t’i rikthehet fuqishëm tregut muzikor.

Po ashtu edhe bashkëpunëtori i tij, Lumi B kanë shpalosur shumë të pathëna, deklarata për reperët kosovar e shumë të tjera.

Kënga ‘Hey’, e realizuar nga grupi Kaos, Dj Blunt dhe Bardool para 7 vitesh ka qenë një hit i vërtetë, por se a e kujtojnë qytetarët dhe se a dijnë ta këndojnë mund ta ndiqni vox-popin e pregatitur nga ekipa e emisionit.

Ndërsa në storjen e javës do të mund të ndiqni ‘Lojën e reperëve shqiptar’. Si kanë përfunduar reperët që dikur dukeshin si vëllezër në therje e kërcënime, e shumë të tjera mund t’i ndiqni vetën sonte në orën 20:10.

Live në Insajderi dhe Review e po ashtu në RTV Dukagjini.