Këto foto të Katy Perry-t shtatzënë duhet t’i shohë çdo grua

Këto foto të Katy Perry-t shtatzënë duhet t’i shohë çdo grua

Për vite të tëra, paraqitja e kuruar dhe fotosesionet e të famshmeve kanë ndryshuar perceptimin tonë se si një grua duket në realitet. Aq sa një gjë e tillë ndikon në vetë-vlerësimin e një gruaje.

Por ajo që shohim në tapetin e kuq, revista dhe Instagram janë një produkt i një pune ekipore dhe reklamim i një realiteti jo aq të vërtetë.

Këngëtarja Katy Perry po shijon ditët e fundit të shtatzënisë me parnterin e saj aktorin, Orlando Bloom, njofton Insajderi.

Ajo është fotografuar në plazh nga Daily Mail, e veshur me rroba banje, me barkun e rrumbullakosur dhe me disa kilogramë më tepër. Katy dukej teksa po shijonte një ditë të nxehtë në plazh, e shkujdesur, me flokët e rrëmujshëm, ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim në ekran.

Making a splash! Katy Perry put her growing baby bump on full display as she splashed around the Malibu surf on Sunday in a strapless fuchsia swimsuit

Andaj themi se është relaksuese kur sheh një yll botëror në formën e saj më të pakuruar, shtatzënë dhe e lumtur teksa shijon ditën e saj në plazh. /Insajderi.com

Life's a beach! The I Kissed A Girl singer looked relaxed as she enjoyed a warm summer's day at the beach

Making waves! The Roar singer tested out the temperature of the water