Këtu janë dëshmitë që produksioni ishte në dijeni të lidhjes së Teas me Beartin

Këtu janë dëshmitë që produksioni ishte në dijeni të lidhjes së Teas me Beartin

Çifti, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë dyshja më e përfolur e momentit, dhe jo pa shkas. Javë më parë, në mënyrë të papritur ata konfirmuan se janë në lidhje, kur një publik i tërë pandehnin se Tea ishte në lidhje me Andi Shehun pas daljes së tyre nga formati “Për’puthen”, njofton Insajderi.

Që nga bërja publike e lidhjes së tyre, produksioni i emisionit të dashurisë kanë këmbëngulur që ata nuk ishin në dijeni të lidhjes, ndonëse Tea pandehte të kundërtën.

Me anë të një videoje të Teas e titulluar “E vërteta”, ajo pohon se produksioni ishte në dijeni se çfarë po ndodhte mes tyre, madje dinte edhe për çdo udhëtim që Tea bënte drejt Kosovës – edhe Andi gjithashtu. Ama thekson se Arjan Konomi nuk ishte në dijeni të asnjë detaji.

Në videon e njëjtë, ajo pranoi se publikimi i fotografive ku ata shfaqeshin duke u puthur, ishte i qëllimshëm sepse nuk donte të jetonte një gënjeshtër.

Sot, një nga ndjekësit e Teas kërkoi dëshmi konkrete që tregonin se në fakt, produksioni ishte në dijeni. Ish-konkurrentja respektoi kërkesën e ndjekësit dhe publikoi një bisedë që ishte bërë me një nga gazetaret e emisionit.

Në bisedat e publikuara shihet që gazetarja e emisionit i kërkon asaj fotografi me Andin, që t’i kishte si material për reklama të ndryshme. Ndër të tjera ajo i thotë se i duhen edhe fotografi nga nata e Vitit të Ri, që publiku të besonte se ajo kaloi ndërrimin e mot moteve me familjen e tij.

Mirëpo Tea nuk i ka dërguar dhe dëgjohet t’i thotë me një mesazh zanor: “O Leda po unë natën e Vitit të Ri e kalova në Kosovë. Andi ku i dihet ku e ka kaluar. Nuk e kaluam bashkë”. /Insajderi.com