Khloe Kardashian nuk po ndalet së qari për shkak të anulimit të KUWTK

Khloe Kardashian nuk po ndalet së qari për shkak të anulimit të KUWTK

Kris Jenner ka treguar që Khloe Kardashian nuk është ndalur së qari që prej konfirmimit të anulimit të Keeping Up With The Kardashians.

Kris kishte shumë emocione kur u hap për përfundimin e serialit në një bisedë me producentin Ryan Seacrest.

Ajo e pranoi që 2020 ishte koha e duhur për të përmbyllur këtë serial, mirëpo të gjitha kishin filluar të qanin.

“Mendoj që Khloe e mori më së keqi dhe ende nuk është ndalur së qari prej lajmërimit. Ajo është kaq e ëmbël dhe emocionale për këtë”

Kris gjatë intervistës e pranoi që prap po i vinte për të qarë.

“U zgjova në mëngjes në ora 5 dhe ishim në gym bashkë me Kloe dhe Kim, mbetëm duke parë njëra tjetrën dhe thamë “Uau, gjithë ky udhëtim”./Insajderi.com