Kida ka bërë një ndryshim drastik në “look-un” e saj

Kida ka bërë një ndryshim drastik në “look-un” e saj

Kida është një prej këngëtareve të njohura për eksperimentet e ndryshme në pamjen e saj dhe për tendenca “më të skajshme” të preferencave të modës.

Kida nuk ka frikë të eksperimentojë edhe më një prej elementeve që femrat shpesh hezitojnë ta bëjnë, që janë flokët, njofton Insajderi.

Kësaj radhe ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, nëse nuk është vetëm paruke.

Këngëtarja postoi në llogarine e saj në Instagram një selfie ku ajo duket me një ngjyrë të ndezur të ngjyrës ‘’pink’’, një tendencë kjo, mjaftë e përhapur dhe e parë edhe te shumë të famshme të tjera, të estradës tonë apo edhe botërore./Insajderi.com