Para pak kohësh këngëtarja e njohur, Kida, zbuloi se është drejt finalizimit t" />

Kida publikon një pjesë nga bashkëpunimi me Samran

Kida publikon një pjesë nga bashkëpunimi me Samran

Para pak kohësh këngëtarja e njohur, Kida, zbuloi se është drejt finalizimit të një projekti muzikor me reperin gjerman, Samra.

Kënga është shoqëruar me videoklip të xhiruar në Dubai dhe tani më është afër lansimit “Lila 21”.

Së fundmi, bukurojsha ka publikuar një video në rrjetin social Instagram ku dëgjohet një pjesë e këtij projekti, në të njëjtën kohë e këndon edhe vetë ajo.

Si duket projekti është gati, megjithatë artistët nuk kanë dhënë ndonjë datë për lansimin e saj. /Insajderi.com