Kida ka befasuar fansat me ndryshimin e bërë.

Kida është shfaqur shumë atraktive në imazhin e fundit që ka pu" />

Kida vjen me ndryshim drastik në pamjen e saj

Kida vjen me ndryshim drastik në pamjen e saj

Kida ka befasuar fansat me ndryshimin e bërë.

Kida është shfaqur shumë atraktive në imazhin e fundit që ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja paska bërë një ndryshim në stilin e flokëve, dhe me këtë pamje artisja e quan veten një afrikane.

Sa i përket muzikës Kida është nga artistet më aktive muajt e fundit duke lansuar dy bashkëpunime një me Lyrical Son ‘Deja Vu’ dhe tjetra me Ermal Fejzullahun ‘Tela’.

View this post on Instagram

Africana? @vesagashi_mua @gurigashi ??

A post shared by KIDA (@kida) on