Kim Kardashian dhuron 500 mijë dollarë “për të shprëndarë dashuri në një vit të vështirë”

Kim Kardashian dhuron 500 mijë dollarë “për të shprëndarë dashuri në një vit të vështirë”

Kim Kardashian po jep 500,000 dollarë pas një viti të vështirë në një përpjekje për të përhapur dashurinë.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians, 40 vjeç, vendosi ta mbyllë vitin me një shënim bamirësie ndërsa shkoi në mediat sociale për të njoftuar gjestin e mirë.

Duke dërguar në Twitter një foto të njoftimit, Kim shkruajti: “Hej njerëz! 2020 ka qenë o vështirë dhe shumë janë të shqetësuar për pagimin e qirasë ose vendosjen e ushqimit në tryezën e tyre”.

“Unë dua ta përhap dashurinë duke dërguar 500 dollarë për 1000 njerëz.”

“Është koha më e mrekullueshme e vitit,” shkruhej në njoftimin zyrtar./Insajderi.com

Mirror