Kim Kardashian mbulon fytyrën pas vizitës te dermatologu duke nxitur thashëthemet për operacione plastike

Kim Kardashian mbulon fytyrën pas vizitës te dermatologu duke nxitur thashëthemet për operacione plastike

Kim Kardashian ka shkaktuar thashëthëme për operacione plastike ndërsa mbuloi tërë fytyrën pasi doli nga ordinanca e dermatologut.

Ylli i realitetit bëri një vizitë tek specialistët e saj të preferuar të lëkurës ndërsa u drejtua për një mbrëmje argëtuese në Beverley Hills, California, të mërkurën.

Kim vizitoi për një trajtim luksoz dermatologun e saj të preferuar, e më pas u ndal për një vizitë në klinikën e mjekut të famshëm Jason Diamond, por ende nuk dihet nëse ajo kishte bërë ndonjë procedurë.

Jason Diamond është një kirurg plastik i fytyrës me famë botërore, kështu që fansat spekuluan që Kim iu nënshtrua procedurave për të rritur bukurinë e saj natyrore.

Pasi u largua nga klinika e Dr Jason, ylli mbuloi fytyrën e saj duke vendosur një maskë dhe duke mbuluar fytyrën me telefon, gjë që çoi më tej spekulimet./Insajderi.com