" />

Kim Kardashian mes lotëve flet për divorcin me West

Kim Kardashian mes lotëve flet për divorcin me West

Derisa Kim Kardashian është drejt fundit të realizimit të episodit përmbyllës të “Keeping Up With The Kardashians”, në një pjesë shfaqet duke folur për ndarjen nga Kanye West.
Në mes lotëve, Kim po rrëfente për divorcin, duke treguar se ishte e palumtur.
Derisa e ndante atë që kishte brenda saj me motrat Kourtney, Kylie dhe Kendall, bukuroshja shtoi se ajo ndjehej si e dështuar gjatë shkëputjes së rrugëve me reperin.