Kim Kardashian ‘në luftë’ me Jennifer Aniston pasi ajo kërkon që njerëzit të mos e votojnë Kanye

Kim Kardashian ‘në luftë’ me Jennifer Aniston pasi ajo kërkon që njerëzit të mos e votojnë Kanye

Kim Kardashian nuk është e kënaqur me aktoren Jennifer Aniston, një burim i brendshëm ka bërë të ditur.

Personaliteti i TV në realitet Kim, 40 vjeç dhe burri Kanye West, 43 vjeç, thuhet se janë “tronditur” pasi ylli i Friends, Jennifer, 51 vjeç, u drejtua mediave sociale për të nxitur fansat të mos votojnë për Kanye në zgjedhjet e ardhshme në SHBA.

Reperi Kanye së pari njoftoi synimin e tij për të kandiduar për President përsëri në 2015 dhe tani po garon në zgjedhjet në nëntor, ku thuhet se ka shpenzuar mbi 3 milion dollarë për t’u renditur në fletët e votimit.

Kur Jennifer vendosi votën e saj javën e kaluar, përmes postës, ajo iu lut amerikanëve që të mos votonin për prodhuesin e hitit Stronger duke thënë “Nuk është qesharake” – gjë që e ka lënë të zemëruar çiftin.

Burimi i tha revistës Heat: “I tronditi të dy dhe sa më shumë që mendojnë për të, aq më shumë zemërohen. Ata thonë se Jen nuk mund të shpëtojë duke u tallur me Kanye në një mënyrë kaq të vrazhdë dhe shpërfillëse dhe ata tashmë kanë filluar të mendojnë si të hakmerren ndaj saj”./Insajderi.com

Mirror