Kim Kardashian po humb fansat

Kim Kardashian po humb fansat

Ajo humbi plot 100 mijë ndjekës pasi fansat protestuan ndaj fotove të saj të të pasmeve me celulit.

Dhe duket se Kim Kardashian po bën gjithçka që të rifitojë ndjekësit teksa ka postuar një foto seksi mëngjesin e të premtes. 36-vjeçarja duket e mrekullueshme teksa poston me bikini të bardha gjatë pushimeve në Meksikë, ku tregon muskujt e barkut të tonifikuara.

Kim është e pesta nga njerëzit e famshëm në Instagram, me 98.7 milionë ndjekës, fill pas Ariana Grande, Beyonce, Taylor Swift dhe Selena Gomez.