Kim Kardashian prezanton vilën madhështore

Kim Kardashian prezanton vilën madhështore

Është komentuar mjaft shumë për dukjen e saj, por kësaj radhe Kim Kardashian ka prezantuar së fundmi për prestigjiozen “Vogue” pamje nga  vila madhështore  e saj me Kayne West.

Çifti ka shpenzuar plotë 40 milionë për rezidencën e tyre gjigante, e cila me siguri  është ndryshe nga çka kemi pritur.

Në fakt, vila e tyre  ka një orendi shumë të thjesht, duke i lënë shumë vend hapësirës dhe dritës. Gjithashtu, brenda në shtëpi mbizotëron ngjyra e bardhë, siç mund ta shihni në pamjet e mëposhtme.