Kim Kardashian votoi, por të gjithë kanë një pyetje të vetme

Kim Kardashian votoi, por të gjithë kanë një pyetje të vetme

Kim Kardashian është një nga shumë të famshmet që reklamuan stikerat ku shkruan “Unë votova”, në rrjete sociale, por ndjekësit e saj po kërkojnë me ngulm të dinë se cilit kandidat për president i dha votën, njofton Insajderi.

“Unë votova !!!! Po ti ??? ” ajo shkroi. “Nëse jeni në radhë kur mbyllen qendrat e votimit, atyre u kërkohet të qëndrojnë të hapur dhe t’ju lejojnë të votoni, kështu që mos dilni nga rreshti”, vazhdoi ajo.

Ndjekësve nuk u bëri përshtypje thirrja e saj për veprim, megjithatë, dhe në vend të kësaj insistuan që ajo të zbulonte për cilin kandidat votoi: Donald Trump, Joe Biden  apo bashkëshortin e saj, Kanye West, i cili më parë u mburr se ai votoi veten e tij.

Ndër mijëra pyetjet dhe etiketimet që shkuan në adresën e saj, Kim Kardashian nuk ka komentuar më tej. /Insajderi.com