Kim tregon belin në fotot e reja

Kim tregon belin në fotot e reja

Kim Kardasian ka treguar belin e saj derisa sot ka publikuar koleksionin e saj SKIMS për masat XXS dhe F5.

Me në fund Kim Kardashian ka lansuar koleksionin e saj të ri SKIMS këtë të martë pasi që e kishte reklamuar atë nëpër rrjete sociale që disa kohë.

Autorja 39 vjeçare është treguar “egoiste” pasi që ajo vet ka modeluar për produktet e saj, derisa fotot e saj më të mira i ka postuar në rrjetet sociale të hënën.

Zonja e Kanye West duket bukur derisa në fokus e ka belin dhe stomakun e saj muskuloz për shkak të ushtrimeve fizike.