Kjo është arsyeja pas largimit të papritur të Arsimit nga “Për’puthen”

Kjo është arsyeja pas largimit të papritur të Arsimit nga “Për’puthen”

Në muajin shkurt emisionit të dashurisë “Për’puthen”, iu bashku edhe një konkurrent i ri.

Arsim Avdyli 20 vjeçar ishte konkurrenti i parë shqiptar që vinte nga Maqedonia, i cili prej vitesh jeton në Zvicër, ku drejton edhe një biznes ne partneritet me mikun e tij, njofton Insajderi.

Por nuk ishte ky detaji që tërhoqi vëmendjen e vajzave. Konkurrenti i ri ishte baba i një djali 3 vjeçar me emrin Leon. Arsimi është i ndarë nga bashkëshortja, dhe djali i tij jeton me të birin në Zvicër, dhe ai qëndron me të gjatë vikendeve.

Ndonëse djali jeton me prindërit të ndarë, Arsimi tha se ai është shumë i afërt me të birin. Gjatë prezantimit në studio ai tregoi edhe tatuazhin që e kishte gjithë portretin e Leonit.

Së fundmi me anë të një postimi në Instagram na prezantoi të birin duke ndarë një fotografi.

“Të dua”, kishte shkruar Arsimi krahas pozës ndërsa ndjekësit kanë vërshuar në komente.

I biri i tij ishte edhe arsyeja pse ai vendosi të largohej përfundimisht nga emisioni i dashurisë. Angazhimet e shumta në Shqipëri, jeta në Maqedoni e bënë të pamundur që ai të ishte afër djalit që jeton me të ëmën në Zvicër. /Insajderi.com