Kjo është femra më sexy e vitit 2019

Kjo është femra më sexy e vitit 2019

Ajo është shpallur femra më sexy në gjithë botën dhe duket se e ka mjaft të merituar.

Olivia Culpo, supermodelja dhe ish-Miss Universe 2012 kryesoi listën vjetore të Maxim Hot 100, si femra më sexy.

“Gjithmonë e kam parë Maxim Hot 100 me admirim.Ka pasur kaq shumë gra të mençura dhe të suksesshme që më kanë frymëzuar mua dhe karrierën time në shumë mënyra, ndaj ky cover është i rëndësishëm për mua. Akoma nuk mund ta besoj.”- ka shkrur ajo në postimin e saj në Instagram ku postoi koopertinën e revistës.

Supermodelja ka plot katër milionë ndjekës në Instagram.