Klea Huta feston ditëlindjen, surprizohet në mesnatë

Klea Huta feston ditëlindjen, surprizohet në mesnatë

Prezantuesja shqiptare Klea Huta feston ditëlindjen dhe mbush 26 vjet. Me të mbërritur mesnata Klea është surprizuar nga miqtë e saj të cilët kanë shkuar në vendin ku ajo ndodhej me tortën dhe duke i kënduar këngën e ditëlindjes.

Në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar një urim as nga Elgiti i cili ka postuar  një foto me Klean dhe shkruan: “Edhet 100 jetë”.

Prezantuesja ka marrë urime të shumta edhe nga fansat, shumë prej të cilave i ka publikuar në Instagram duke i falenderuar publikisht.