Kledi Baliu ka një lajm të ëmbël për të ndarë

Kledi Baliu ka një lajm të ëmbël për të ndarë

Balerini i njohur shqiptar, Kledi Baliu hyri në llogarinë e tij në Instagram për të ndarë një lajm të ëmbël – po bëhet baba për herë të dytë, njofton Insajderi.

Në një fotografi që ka publikuar shihet i përqafuar me Charlotte Lazzari e cila në dorë mban ekon e fëmijës që do të vijë në jetë, në gusht. eko

“Familja jonë do zmadhohet. Në gusht do vij një gëzim i ri. Jemi jashtëzakonisht të lumtur”, shkruan ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kledi Kadiu (@kledi)

Baliu dhe partnerja e tij Charlotte u bënë prindër për herë të parë para pesë vjetësh, kur në jetë erdhi vajza që i lanë Lea. /Insajderi.com