Koha për ndryshim – Dua Lipa nuk është më brune

Koha për ndryshim – Dua Lipa nuk është më brune
Burimi i fotografisë: Dua Lipa/Instagram

Flokët brunë për Dua Lipën tani i përkasin të shkuarës, pasi që këngëtarja ka debutuar me një stil dhe ngjyrë të flokësh, njofton Insajderi.

Artistja është parë gjithnjë me flokë ngjyrë të errët, here pas here me pas ndryshime në model flokësh, por 2021-ta e gjeti atë me flokë biond.

Ngjyra e saj e re e flokëve duket si një përzierje midis një bionde të artë dhe një bionde gështenje.

Fasnat e saj u mahnitën nga ndryshimi në pamje kur këngëtarja publikoi një sërë fotografish në llogarinë e saj në Instagram.

Në fotot e publikuara ajo paraqitet e veshur me një robdeshambër, pa grim në fytyrë teksa ndez një cigare.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)