Koha kur Genta Ismajli vallëzonte para Edi Ramës

Koha kur Genta Ismajli vallëzonte para Edi Ramës

Është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë, Genta Ismalili njihet për stilin e saj të veçantë dhe hite të shumta.

Përveç që është një këngëtare e famshme ajo njihet edhe për vallëzimin e saj ekstravagant, shkruan Insajderi.

Ajo ishte pjesë e “Dance with the stars” në vitin 2009 e cila u përfol shumë për shkak që nuk rrëmbëu çmimin e parë por mori të dytin, ndonëse ishte më e pëlqyera për publikun.

Në kohën kur  ajo ishte pjesëmarrse e “Dance with the stars”, pjesë e jurisë  ishte Edi Rama. Genta shihet teksa bën lëvizje shumë tërheqësë në  sytë e tij, për  më shumë ndiqeni videon.