Kolegu i Jennifer Aniston e kishte aq fiksim aktoren sa që harronte rreshtat e skenarit të tij

Kolegu i Jennifer Aniston e kishte aq fiksim aktoren sa që harronte rreshtat e skenarit të tij

Shfaqja “Friends” është bërë një nga më ikonat e kohës sonë dhe ndihmoi në rritjen e karrierës së kastit të saj, veçanërisht atë të Jennifer Aniston, e cila portretizoi Rachel Green. Ajo u bë aq e famshme sa fansat filluan të kopjonin prerjen e saj të flokëve dhe u bë e njohur si ‘The Rachel’, njofton Insajderi.

Jennifer Aniston's hairstylist reveals how he created Rachel's look from  Friends | PINKVILLA

Shumë u dashuruan me të, duke përfshirë edhe një nga kolegët e saj. Cole Sprouse portretizoi djalin e Ross Geller (David Schwimmer) Ben në shfaqje. Në dy intervista, njëra me Today dhe tjetra me NY Post, ai rrëfeu se ishte aq i fiksuar me Aniston sa do të harronte linjat e tij.

Cole Sprouse Guesses What Happened to His Character Ben on "Friends"

Sitcom-i “Friends” për herë të parë u transmetuan në vitin 1994 dhe vazhdoi për dhjetë sezone. Nuk u desh shumë që komedia të bëhej një sukses i madh, dhe ishte një nga sitcom-et më të vlerësuara të NBC.

Shfaqja rrotullohet rreth gjashtë miq njëzet e diçka vjeçarë, tre gra dhe tre burra, duke u përpjekur të kuptojnë jetën ndërsa jetonin në Neë York City. Secili karakter ka veset e tij. /Insajderi.com

How Friends ruined TV comedy - Vox

Burimi: Cheat Sheet