Komentuesit tallen me Arta Nitaj

Komentuesit tallen me Arta Nitaj

Arta Nitaj është modele mjaft e pëlqyer e showbizzit. Tash e disa dite ajo është duke qendruar në Dubai, ku në fotot e fundit dukët mjaft terheqëse dhe me stil.

Në këto postime nuk munguan as komentet e ndjeksëve të saj,duke e krahasuar me Morena Tarakun dhe videon e saj qe u bë virale në rretet sociale duke kërkuar Lokacionin.

.