Koncerti madhështor i Rita Orës në Manchester Arena [VIDEO]

Koncerti madhështor i Rita Orës në Manchester Arena [VIDEO]

Rita Ora ka vazhduar me paraqitjet e saj skenike të shkëlqyera. Superylli shqiptar ka mbajtur një koncert në Manchester Arena, ku nuk kishte asnjë vend të lirë të mbetur për publik.

Me kapacitet prej 20 mijë personazh, ky impiant ishte i stërmbushur për Rita Oran e cila performo para publikut të zjarrtë.

Ajo performoi hitet e mëdha duke kënaqur maksimalisht fansat e saj.

Rita ditë më parë performoi edhe në Kroaci ku shpalosi në skenë flamujt e Kroacisë dhe të Kosovës.

Këngëtarja u kthehet projekteve të saj muzikore shumë shpejt, e në plan është një album i ri.

Rita Ora në Manchester Arena (pjesa 2)

Pamje spektakolare nga Manchester Arena ku performoi Rita Ora

Posted by Telegrafi Magazina on Sunday, 15 July 2018

 

Rita Ora në Manchester Arena (pjesa 1)

Rita performon Lonely Together

Posted by Telegrafi Magazina on Sunday, 15 July 2018