Konfirmohet ajo që po flitej – Orinda Huta dhe Turjan Hysko në pritje të ëmbël

Konfirmohet ajo që po flitej – Orinda Huta dhe Turjan Hysko në pritje të ëmbël

Javën që po lëmë pas, kryefjala e mediave rozë ishte Orinda Huta dhe shtatzënia e saj e pretenduar.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Tyrjan Hyska zgjodhën rrjetet sociale për të konfirmuar lajmin e bukur me anë të disa fotografive në Instagram.

Në një postim në Instagram, Turjani shkruan: Pranvera nuk vjen me një lule, vjen me një *beb*”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko)

Në një postim me fotografi të ngjashme, Orinda shkruan: “Duke pritur mrekullinë me të cilën Zoti zgjodhi të na bekojë!”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Çifti po bëhen prindër për herë të parë pas më shumë se një dekade bashkë. Dyshja kurorëzoi dashurinë 10-vjeçare në një ceremoni të mbajtur në Kalanë e Petrelës, më 27 korrik 2017. /Insjaderi.com