Kris Jenner uron të dashurin e saj në përvjetorin e ditëlindjes

Kris Jenner uron të dashurin e saj në përvjetorin e ditëlindjes

Kris Jenner ka shfaqur anën e saj më të butë duke i dhënë një nderim të shpejtë të dashurit të saj Corey Gamble në 40 vjetorin e lindjes.

Ylli 65-vjeçar Keeping Up With The Kardashians, e cila ka qenë në lidhje me të dashurin e saj për më shumë se gjashtë vjet, shkoi në Instagram për të festuar ditëlindjen e tij historike.

Kris vlerësoi ‘shpirtin’ e orientuar drejt familjes të muzikantit dhe pranoi se ai menjëherë hyri në klanin Kardashian-Jenner.

Duke ndarë një grup fotografish të përzemërta me 37.5 milion ndjekësit e saj, Kris bëri me dije se Corey ishte njeriu i ëndrrave të saj ndërsa postoi një përzgjedhje fotografish të dashura.

Në këto foto Kris dhe Corey duke shijuar momente intime së bashku ndërsa puthen, përqafohen dhe mbahen për dore.

“Urime ditëlindjen @coreygamble !!!” filloi ajo.

“Ti jeni njeri kaq i pabesueshëm dhe unë jam shumë mirënjohëse dhe mirënjohëse ndaj Zotit që të vendosi në jetën time”!

“Çdo ditë me ju është një aventurë dhe ne patjetër kemi jetën magjike më të mahnitshme”.

“Faleminderit që ishe partneri, shoku, i besuari, terapisti, këshilltari, ylli i udhëtimit dhe partneri më i mirë i vallëzimit”./Insajderi.com

Mirror