Kritikohet Bebe dhe Bleona për veshjen e tyre në AMA

20.11.2017 15:13
Kritikohet Bebe dhe Bleona për veshjen e tyre në AMA

Bleona Qereti ka rënë sërish në sy të mediave të huaja sa i përket veshjes.

Këtë herë bëhet fjalë për paraqitjen e saj në American Music AWards.

Mediat britanike dhe ato amerikane e kanë futur Bleonën dhe Bebe Rexhën në listën e këngëtareve të veshura me keq në American Music Aëards.

“Shumë shalë, disa të brendshme në ngjyrë argjendi dhe asgjë më shumë”, shkruan Daily Mail duke shigjetuar këngëtaren shqiptare.