Kthehet në skenë këngëtari Bertan Asllani me një projekt të ri muzikor

Kthehet në skenë këngëtari Bertan Asllani me një projekt të ri muzikor

Ka kohë që nuk kemi ndëgjuar asgjë, për këngëtarin dikur të famshëm dhe aktiv në skenën muzikore, Bertan Asllani.

Mirëpo sot në një postim të bërë në rrjetin social, Instagram, kënëgtari ka publikuar këngën e re të tij pas shumë kohësh.

Kënga titullohet “Fluturojmë”, tekstin e saj e ka shkruar Lindon Berisha ndërsa për muzikën është përkujdesur vetë Bertani. Kënga ka të realizuar edhe videoklipin të cilin e ka realizuar Erkan Ballkan dhe Mustafe Ozcan./Insajderi.com