Kujt i tha Andi: “A do të martohesh me mua?”

Kujt i tha Andi: “A do të martohesh me mua?”

Andi dhe Melisa ish-protagonistë të shfaqjes televizive Për’puthen, vazhdojnë të jenë shumë të përfolur në media për një lidhje të mundshme dashurie.

Ndërkohe Andi në rrjetin social Instagram ka postuar disa foto, në to shihet i veshur si dhëndër dhe poshtë tyre shkroi: “A do të martohesh me mua?”.

Me sa duket Andi përshtati përshkrimin me veshjen edhe pse flitet për një lidhje me Melisën.

Ata së fundmi komentohen se janë bashkë pas disa detajeve që kanë kapur fansat e tyre. /Insajderi.com