Kunata e “detyron” të zbulojë se kur do të bëhet baba, Getoari zbulon planet për të ardhmen me Marinën

Kunata e “detyron” të zbulojë se kur do të bëhet baba, Getoari zbulon planet për të ardhmen me Marinën

Moderatorja e njohur Luana Vjollca mbrëmjen e së shtunës ka pasur të ftuar në  emisionin e saj ‘Shiko kush luan’ në “Top Channel”, kunatin Getoar Selimi.

Si në çdo puntatë tjetër edhe këtë herë askush prej  të ftuartëve nuk iu ka shpëtuar pyetjeve sfiduese ku duhet të tregosh shumë detaje personale.

Pavarësisht se Getoari është burri i Marinës, kunati i vetë Luanës, nuk u ka shpëtuar pyetjeve me spec.

Luana e ka pyetur këngëtarin nëse do të bëhet baba për herë të parë me motrën e saj, dhe nëse po, kur do të ndodhë.

“E dimë që je baba në skenë, por sot duam të dimë kur do bëhesh baba prej vërteti me motrën time?”

Përgjigjia e këngëtarit ka zbuluar edhe planet afatshkurtra, që ai ka si bashkëshort krah Marinës.