Kunati i Fjolla Morinës bëhet pjesë e muzikës

Kunati i Fjolla Morinës bëhet pjesë e muzikës

Këngëtarja,Fjolla Morina dhe Fisnik Syla janë qifti më i komentuar në mediat rozë.

Biznesmeni e ka mbështetur vazhdimisht këngëtaren gjatë karrierës së saj, por mesa duket pjesë e muzikës së fundmi do të bëhet edhe vëllai i Fisnikut.

Këtë e ka treguar Fisniku në një video të postuar në InstaStory.

Ai ka prezantuar vëllain e tij dhe një pjesë nga kënga e re që pritët të lansohet shumë shpejtë.

AG-Beatzz ka vite që punon si producent, por këtë herë ka vendosur të shfaqet në rolin e këngëtarit.

Në anën tjetër, në media kohëve të fundit është përfolur për një ndarje të qiftit, por dyshja nuk janë deklaruar.

Fjolla Morina ka disa ditë që është liruar nga paraburgimi, pas arrestimit në korrik të këtij viti./Insajderi.com