Kur planifikon Afrona Dika të bëhet nënë?

Kur planifikon Afrona Dika të bëhet nënë?

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika ka treguar se kur dëshiron të ketë fëmijë se shpejti, shkruan Insajderi.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar nga jeta e saj private dhe ajo profesionale.

Afrona u ka jap mundësinë fansave të saj që t’i bëjnë pyetje në lidhje me jetën e saj dhe njëri nga ta e ka pyetur se ”si e paramendon jetën pas 3 vitesh?

Ndërsa, Afrona është përgjigjur se pas tre vitesh e sheh veten si nënë.

”Jetën mbas 3 vitesh e shoh veten si nënë dhe me karrierë”, ka shkruar Afrona.

Kujtojmë që Blero dhe Afrona ka kohë që janë të martuar dhe shumë shpesh kanë diskutuar që kanë dëshirë që ta kenë një fëmijë së bashku.

 

Blero tashmë është baba dhe ka një vajzë më aktoren, Teuta Krasniqi./Insajderi.com