Kush është burri misterioz që po shoqëron Bebe Rexhen

Kush është burri misterioz që po shoqëron Bebe Rexhen

Këngëtarja shqiptarja me famë botërore ka përmendur shpesh faktin që është beqare dhe se sa e vështirë ka qenë për të, të ketë lidhje. Duket sikur peridha e pandemisë të ketë ndikuar edhe te ajo.

Bebe Rexha është fotografuar me një mashkull, identiteti i të cilit nuk dihet ende, raporton DailyMail, shkruan Insajderi.

Bebe dhe miku i saj duken pak më të afërt se dy të njohur të zakonshëm. Ata u fotografuan në rrugët e Los Angelos përderisa po shëtitnin së bashku. Bebe i qëndronte afër e paaftë për të i hequr sytë nga ai. /Insajderi.com