Kush është producenti shqiptar që prodhoi hitet e Sinan Vllasaliut dhe Medës?

Kush është producenti shqiptar që prodhoi hitet e Sinan Vllasaliut dhe Medës?

Një emër i ri ka nisur të depërtojë në industrinë muzikore të vendit.

Producenti shqiptar, Granit Gashi tanimë është bërë i njohur për fytyrat publike, shkruan Portali.info.

Deri më tani, Graniti ka prodhuar projekte të ndryshme muzikore për këngëtarë të njohur të skenës.

Ndër artistët me të cilët ka bashkëpunuar janë edhe Sinan Vllasaliu dhe Meda.

Së shpejti priten projekte të reja.