Kush është reperi më i qe do të bashkëpunojë me Skivin?

Kush është reperi më i qe do të bashkëpunojë me Skivin?

Reperi Skivi tashmë ka filluar që të marrë në menaxhim disa artista të ri.

Njëri prej tyre është edhe reperi Doksi, që së bashku me Florianin dhe vetë skivin do të lansojnë këngën ‘Dredha’.

Doksi edhe pse jo shumë i njohur për publikun, me lansimin e këngëve të tij merret tash e dy vite, duke publikuar kështu disa këngë solo e disa bashkëpunime.

Për të kuptuar më shumë rrëth tij ndiqeni emisionin….

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Gepostet von Review am Samstag, 7. Dezember 2019