Ky 1 janar për moderatoren shqiptare nisi si një grua e martuar

Ky 1 janar për moderatoren shqiptare nisi si një grua e martuar

Dita e parë e vitit 2021, shënoi një datë shumë të rëndësishme për moderatoren dhe aktoren e njohur të humorit, Rudina Dembacaj.

Ajo dhe i fejuari i saj, deputeti i Partisë Demokratike, Mark Frroka, kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Dembacaj me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Marku dhe unë me besimin se dashuria është bekim, vendosëm edhe ta zyrtarizonim lidhjen tonë. Gëzuar me një vit mbarë plot lumturi nga familja jonë! Rud&Mark”, duke theksuar se do të ketë edhe në dasëm së shpejti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi nga kurorëzimi në Bashkinë e Tiranës, nga Erion Veliaj. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)