Ky aktor nuk duket aspak kështu!

Ky aktor nuk duket aspak kështu!

Fytyra që po shihni në foto, fsheh një nga aktorët më të pashëm të Hollywood-it, dhe nuk është askush tjetër, përpos Colin Farell, njofton Insajderi.

Batman filming resumes in Liverpool: Colin Farrell is unrecognisable |  Metro News

Por ai nuk duket kështu, do thoni ju. Dhe keni të drejtë, vetëm se aktori po bëhet gati për një rol të ri që do të luajë.

Aktori 44-vjeçar, i njohur për punën e tij në “In Bruges” dhe “The Lobster”, u pa në sheshi-xhirimin e Batman në Liverpool i veshur si personazhi i tij i egër Oswald Cobblepot.

Ylli irlandez në fytyrë kishte një protetikë në fytyrë dhe linjë të rralluar të flokëve që t’i përshtatej karakterit.

Colin Farrell looks unrecognizable in new 'The Batman' set photos - Insider

Colin ishte veshur me një pallto të madhe lëkure dhe një kostum me shirita, dhe përfundoi ansamblin me ombrellën e famshme të Penguinit. Aktori ishte me kolegët e famshëm Robert Pattinson dhe Zoe Kravitz ndërsa produksioni u përgatit për xhirime në filmin e ri. /Insajderi.com

Burimi: Mirror.co.uk