Ky DJ shqiptar refuzon të luajë këngët e Mozzik

Ky DJ shqiptar refuzon të luajë këngët e Mozzik

Një nga DJ shqiptar më në zë, është Sardi Shehu, që për publikun njihet me emrin DJ Sardi.

Tash së fundmi ka publikuar “Take me High” në bashkëpunim me ParadoXduo, e këtyre muajve të verës nuk kanë munguar prurjet muzikore.

I ftuar së fundmi në “Pushime on Top”, ai nuk i shpëtoi edhe pyetjeve më provokative, përvec se pyetjeve në lidhje me karrierën dhe të dashurën e tij.

I pyetur se cilën këngë nuk do të luante kurrë, edhe pse njerëzit mund ta dëshirojnë pafund, Dj i njohur shqiptar ka thënë shkurt dhe prerazi: Këngët e Mozzik.

“Nuk do ta luaj kurrë edhe pse ma kërkojnë njerëzit, sidomos këngët e albumit të tij të fundit, “MozzArt”, thotë Sardi, madje edhe nëse do t’ia kërkonte partnerja e tij.

DJ nuk dha një arsye se pse u shpreh kështu.

Të paktën, nëse jeni prezent në ndonjë mbrëmje ku është prezent DJ Sardi, e dini sigurt që nuk mund të prisni të dëgjoni këngën tuaj të preferuar nga Mozzik. /Insajderi.com