Ky është djali me të cilin po puthej Arbenita, vjen reagimi i tij

Ky është djali me të cilin po puthej Arbenita, vjen reagimi i tij

Video e Arbenitës duke u puthur me një djalë po bën xhiron në rrjete sociale.

Minuta më parë në portale dhe rrjete sociale u zbulua një video e Arbenita Ismajlit duke u puthur me Kened Tahirin.

Mashkulli në fjalë minuta më parë konfirmoi vetë njëfarë mënyre lidhjen me Arbenitën duke thënë se llogaria e tij në Snapchat i është hakuar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që duket si i moshuar

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që vishet e jeton si i moshuar Pse zgjodhi të duket kështu ?Çfarë i thanë profesorët në shkollë?Sa çifte i msitnoi ai ?Në sa gjaqe mori pjesë ?Për këto dhe më shumë detaje, ndiqeni intervistën e plotë.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 2. Januar 2020