Ky është personi i cili u arrestua pas sherrit në koncertin e Elvana Gjatës

10.08.2018 10:00
Ky është personi i cili u arrestua pas sherrit në koncertin e Elvana Gjatës

Mirsad Bojku është arrestuar për shkak të një rrahje në koncertin e Elvana Gjatës që ishtë duke e mbajtur në qytetin e Pejës, mëson Gazeta Insajderi.

Rrahja kishte ndodhur gjatë kohës sa ishte duke kënduar këngëtarja.

Sipas një video shihet se si sigurimi i këtij klubi kap një person të dyshuar dhe e godet me grushte.

Nuk dihet saktësisht se çfarë ka bërë fansi ndaj të cilit është reaguar në këtë mënyrë të dhunshme, por videoja e shpërndarë nga përdoruesit e rrjeteve sociale ka marrë komente të shumta.