Ky është reagimi i Donaldit pasi kuptoi se “tradhtoi” Dj Dagzin dhe e nxorri nga shtëpia

Ky është reagimi i Donaldit pasi kuptoi se “tradhtoi” Dj Dagzin dhe e nxorri nga shtëpia

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri janë bërë dy eleminime.

Kjo pasi fillimisht është eleminuar Xhesiara, e cila ishte në nominime me Tanin dhe Egzonën dhe më pas Arbëri.

E gjithë kjo fillojë pasi zingjiri i shpëtimit që  nisi nga Beatrixi, të fundit mbetën Eixhel dhe Dj Dagz.

Nga televotimi i dytë sipas votave të  publikut, ishte Dj Dagz ai që u largua nga BBV.

E në zingjirin e shpëtimit ai që “ia huqi” është Donaldi, i cili nuk zgjodhi shokun e tij Dj Dagz, por Tanin, banorin e ri të BBV me të cilin nuk është se ka ndonjë raport të afërt.

Zgjedhja e tij është komentuar si sulm ndaj Einxhel, me të cilën pati debate të forta kohën e fundit dhe kjo dëmtoi shokin e tij, më të cilin kanë pasur reaporte shumë të mira.

Mirëpo për një veprim  të tillë siç duket është mërzitur Donaldi, i cili është parë duke qarë./Insajderi.com