Ky grup muzikor sapo thyen rekordin e shikueshmërisë në Youtube

Ky grup muzikor sapo thyen rekordin e shikueshmërisë në Youtube

Grupi korean i pop-it, BTS, po bëjnë histori.

Kënga e re e grupit “Dynamite” u bë debutimi më i mirë i një video muzikore në YouTube me më shumë se 100 milionë shikime, brenda 24 orëve, njofton Insajderi.

Deri në fund të ditës së parë, “Dynamite” kishte mbledhur 101.1 milionë shikime për t’u bërë premiera më e shikuar në muzikë në YouTube.

Ndiqni këngën dhe videoklipin më poshtë. /Insajderi.com