Kylie Jenner i heq të gjitha, pozon nudo

Kylie Jenner i heq të gjitha, pozon nudo

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner është bërë pjesë së fundmi e sfidës së të pozuarit nudo.

E ulur në një shatërvan të vogël këmbë përmbi këmbë, kompletësisht e zhveshur, teksa mban gjoksin me duar dhe fytyrën e ka të mbuluar nga një kapele e përmasave të mëdha, Kylie ka arritur të tërheqë vëmendjen e mijëra ndjekësve në “Instagram”. “Qëndrim pushimesh”-ka shkruar ajo krahas fotos që është “pushtuar” nga komentet.

Risjellim në vëmendje se pak ditë më parë dhe aktorja e njohur Lindsay Lohan postoi në “Instagram” një foto nudo, ashtu sikurse edhe këngëtari Liam Payne.

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on