Kylie Jenner ka ndarë dietën e saj sekrete

Kylie Jenner ka ndarë dietën e saj sekrete

Ylli i “Keeping Up With The Kardashian” ka treguar se recetat e saj të shëndetshme janë arsyeja që ajo ka një trup të bukur.”

Ajo ka treguar se për mëngjes ha tost me avokado, të cilit i hedh pluhur “chili”, kripë dhe pak mjaltë, raporton Daily Mail, shkruan Insajderi.

 

Kylie ka treguar se nga fenomeni “hangry” që do të thotë të bëhesh nervoz për shkak se je i uritur.

Vajza e saj, Stormi,  preferon fruta, boronica, proshutë dhe xhevrekë.

Kylie e nis ditën me supë pulë me limon ose lavandër, ose me lëng nga preshi.

“E kam një raft të tërë në frigorifer të mbushur me presh sepse më pëlqen ta bëj lëng të freskët./Insajderi.com