Kylie Jenner nuk e respekton karantinën! Kësaj here u shfaq e veshur, por këmbëzbathur

Kylie Jenner nuk e respekton karantinën! Kësaj here u shfaq e veshur, por këmbëzbathur

Megjithëse i këshilloi të gjithë të qëndronin në shtëpi, 22-vjeçarja nuk e ka zbatuar këtë masë.

Pa pikë grimi dhe këmbëzbathur, ajo ka hipur në makinë dhe është nisur për tek shtëpia e mikeshës së saj, Stassie Karanikolaou.

Kylie kishte marrë me vete një pije dhe një pako patatina, për të shijuar karantinën me shoqen e ngushtë.

Pa pikë grimi dhe këmbëzbathur, ajo ka hipur në makinë dhe është nisur për tek shtëpia e mikeshës së saj, Stassie Karanikolaou.

Kylie kishte marrë me vete një pije dhe një pako patatina, për të shijuar karantinën me shoqen e ngushtë.

Kylie shfaqet e buzëqeshur dhe tepër rehat në një kostum sportiv, madje nuk ka ekstejshën dhe i ka mbledhur topuz flokët e saj natyralë.

22-vjeçarja ka neglizhuar gjithashtu të veshë këpucë, ndërsa fotot e saj kanë habitur rrjetin.

Kjo është ndër të pakëtat raste kur Kylie del pa makeup, pasi ajo përpiqet të shfaqet gjithmonë e kuruar në publik, por mesa duket karantina ka bërë punën e saj!

 

 

Review me nostalgji na kthen në kohën e postierave