Kylie Jenner prezenton të dashurin e ri, fansat e kritikojnë

Kylie Jenner prezenton të dashurin e ri, fansat e kritikojnë

Ylli i “The Keeping Up With The Kardashians” thuhet që është duke u takuar me muzikantin Fai Khadra.

Lidhja e tyre vjen si befasi për adhuruesit e saj, sepse ai ishte i dashuri i ish shoqës së saj, Jordyn Wood, raporton Mirror, shkruan Insajderi.

Kylie e përfundoi shoqërinë me Jordyn sepse kjo e fundit shkëmbeu puthje me babain e fëmijës së Khloe Kardashian, Tristan Thomson.

Tani fansat janë të bindur që Kylie po tenton të bëj ish mikeshën e saj xheloze.

Kylie dhe Fai shkaktuan këtë spekulim kur gjatë kësaj javës ata postuan foto nga një udhëtim në shkretëtirë./Insajderi.com