Kylie Minogue bëhet bashkë me ish të dashurin Lenny Kravitz për një qëllim humanitar

Kylie Minogue bëhet bashkë me ish të dashurin Lenny Kravitz për një qëllim humanitar

Pothuajse tre dekada pasi ishin në lidhje, Kylie Minogue është ribashkuar me Lenny Kravitz për një fëmijë në nevojë.

Dyshja – të cilët ishin së bashku për pak kohë në 1991 pasi Kylie u nda nga Michael Hutchence – janë bashkuar për të regjistruar një kopertinë bamirësie të Oasis ‘Stop Crying Your Heart Out”.

Ata përbëjnë një pjesë të yjeve të Radios 2 ku përfshihet Cher, Robbie Williams dhe Chic’s Nile Rogers.

Kylie tani në lidhje me të dashurin Uellsian Paul Solomons, tha se pjesëmarrja në bashkëpunim ishte një “privilegj”, ndërsa Lenny, i cili është beqar e përshkroi atë si një “kënaqësi”.

Sipas këtij lajmi Bryan Adams do të ribashkohet me Mel C, më shumë se 20 vjet pas duetit të tyre të vitit 1998, When You’re Gone.

“Le të ndihmojmë të gjithë që ta bëjmë atë një performancë të madhe për të ndihmuar fëmijët”, tha Bryan./Insajderi.com

Mirror