Lady Gaga bëhet pjesë e filmit të ardhshëm  Bullet Train

Lady Gaga bëhet pjesë e filmit të ardhshëm  Bullet Train

Lady Gaga thuhet se është bashkuar me kastin e filmit të ardhshëm për vrasësin e David Leitch, Bullet Train.

Bazuar në romanin e autorit japonez Kotaro Isaka, Maria Beetle, komploti ndjek një grup vrasësish me motive konfliktuale në bordin e një treni me shpejtësi të lartë në Tokio.

Sipas Collider, ylli i popit do të luajë së bashku me Brad Pitt, Zazie Beetz, Brian Tyree Henry, Joey King, Aaron Taylor-Johnson, dhe më shumë. E bardhë aktualisht është e paqartë se çfarë roli do të luajë, Collider raporton se do të jetë një “rol më i vogël mbështetës”.

Diku tjetër, Gaga mendohet të luajë ish-gruan e Maurizio Gucci, Patrizia Reggiani, në filmin e ardhshëm të Ridley Scott për shtëpinë legjendare të modës. Robert De Niro, Adam Driver, Al Pacino dhe Jack Huston janë gjithashtu të lidhur me prodhimin e filmit./Insajderi.com

Dazed Magazine