Lajm i mirë për Donaldin

Lajm i mirë për Donaldin

Donald Veshaj ka treguar se dëshiron që të gdhendë portretin e Adem Jasharit.

Një gjë e tillë fillimisht ju mohua.

Arsyeje për këtë sipas produksionit ishte se dukej si një favorizim para finales.

Mirëpo siç duket tashmë kanë ndryshuar gjërat, pasi vëllai i madhe ka vendosur që për Ditën e Pavarësisë të i plotësojë dëshirën.

Pas kësaj pa hezituar Donaldi ka fillu më e pikturu dhe këto pamje janë publikuar në rrjete sociale./Insajderi.com