Largohet nga qarkullimi video intime e Jonidës dhe Florit

Largohet nga qarkullimi video intime e Jonidës dhe Florit

PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet fjalë për Flori Mumajesin dhe Jonida Maliqin.

Por vetëm një orë pas publikimit video është hequr nga qarkullimi dhe nuk dihet çfarë ka ndodhur në prapaskenë.

Siç raporton gazeta, videoja është xhiruar në rrugët e Parisit, ndërsa duket që është verë, por nuk dihet saktësisht koha kur bëhet fjalë.

Nga sa është filmuar duket se lidhja e tyre është më shumë se ajo mes dy shokëve, pasi e përkëdhel disa here Flori Mumajesin në vende intime.

Në pamjet filmike, çifti i këngëtarëve të famshëm shfaqen gëzuar në rrugë, ndërkohë Maliqi edhe në publik nuk e fsheh kënaqësinë e saj për të prekur fundshpinën e Flori Mumajesit.